Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Chrostkowo - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka rekreacyjna ogrodzona Urszulewo

Urszulewo(Chrostkowo + 21 km)

695 000 zł970 m² 716,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zadbana działka o powierzchni 970 mkw. z domem letniskowym w Urszulewie, w odległości zaledwie 100 metrów od jeziora Urszulewskiego. Polodowcowe jezioro ma powierzchnię 3,08 km2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Mościska

Mościska(Chrostkowo + 13 km)

90 000 zł1 004 m² 89,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w miejscowości Mościska, w gminie Brzuze. Działka idealnie nadaje się pod budowę wymarzonego domu, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Radzynek(Chrostkowo + 8 km)

89 000 zł1 095 m² 81,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki z obowiązującym planem przestrzennego zagospodarowania terenu w sąsiedztwie malowniczego Jeziora Żalskiego. Oferuję na sprzedaż dwie działki o powierzchni 1553m (cena ofertowa.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Brzeszczki Duże

Brzeszczki Duże(Chrostkowo + 11 km)

249 000 zł17 000 m² 14,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W otoczeniu majestatycznych lasów, wśród starodrzewia i sosnowych alei, oferujemy Państwu wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 1,70ha, położoną w miejscowości Brzeszczki.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Zębówiec(Chrostkowo + 24 km)

169 000 zł3 338 m² 50,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki z warunkami zabudowy w Zębówcu. Lokalizacja - Zębówiec, gm. Obrowo ; - cicha, spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Kolonia Obrowska

Kolonia Obrowska(Chrostkowo + 25 km)

68 200 zł1 050 m² 64,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa, położona w Kolonii Obrowskiej, gmina Obrowo. Działka o powierzchni 1050 m2, w kształcie prostokąta. Porośnięta samosiejkami.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Lipno

Lipno(Chrostkowo + 13 km)

290 000 zł88 800 m² 3,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Polecamy do sprzedaży działkę rolno leśną w miejscowości Ignackowo w pobliżu Lipna woj. Kujawsko-pomorskie. Działka o powierzchni 88 800 m2 o kształcie nieregularnym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna ogrodzona Paliwodzizna

Paliwodzizna(Chrostkowo + 21 km)

730 000 zł6 658 m² 109,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż: działka inwestycyjna przy wjeździe do Golubia-Dobrzynia 6 658 m Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki inwestycyjnej o powierzchni 6 658 m , położonej tuż przy wjeździe.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Skępe

Skępe(Chrostkowo + 11 km)

30 000 zł5 800 m² 5,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro nieruchomości Bemo prezentuje na sprzedaż działki zlokalizowane w miejscowości Wólka, gm. Lipno. Jak wynika z wypisu z rejestru gruntów są to grunty orne, łąki trwałe oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Likiec

Likiec(Chrostkowo + 14 km)

142 800 zł5 100 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 0,51 ha (5100 m2) w miejscowości Likiec w sąsiedztwie lasu, jeziora Łąkie oraz plaży w miejscowości Wólka w cichej i przepięknej okolicy Jeżeli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka siedliskowa Chrostkowo

Chrostkowo,kujawsko-pomorskie

75 000 zł1 800 m² 41,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż działkę w Chrostkowie o powierzchni 1800m2. Jest ona zlokalizowana w pięknym miejscu przy rzece oraz w sąsiedztwie lasów. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Chrostkowo

Chrostkowo,kujawsko-pomorskie

48 000 zł3 096 m² 15,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu na sprzedaż działki w Chrostkowie (powiat lipnowski) o min. powierzchni 3000m2. Są ona zlokalizowana w spokojnym miejscu w sąsiedztwie lasów. Cześć działek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Chrostkowo

Chrostkowo,kujawsko-pomorskie

235 000 zł75 000 m² 3,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

mamy do zaoferowania 7,5ha gruntów rolnych położonych przy lesie teren podzielony jest na 3 działki (2,3ha; 3ha; 2,2ha) teren częściowo porośnięty samosiejkami sosny, klasa gruntu V, teren płaski,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij